Architekt wnętrz Anna Maciąg z Lublina od 12 lat zajmuje się tworzeniem projektów wnętrz i mebli, a także aranżacją ogrodów. Swoją pracę łączy z wielką pasją oraz zaangażowaniem i poświęceniem.

Dobrze zna wymagania klientów i po dokładnym wywiadzie dla każdego potrafi zaprojektować unikalne wnętrze. Swoje aranżacje wnętrz w formie wizualizacji w technologii 3D ? oraz rysunków technicznych będących podstawą dla ekipy budowlanej. Firma tworzy także projekty dla klientów nie mieszkających w Lublinie.

Dla nich architekt przygotowuje tzw. e-projekty, które wykonywane będą na podstawie wymiarów i wstępnych wytycznych przesyłanych przez klienta. Z oferty mogą skorzystać klienci, którzy nie mają czasu na spotkanie, a zależy im na profesjonalne wykonanym projekcie. Firma architektoniczna Anny Maciąg wykonuje też wizualizacje zewnętrznych budynków mieszkalnych i komercyjnych. Projektowanie ogrodów przydomowych jest usługą uzupełniającą dla klientów zamawiających projekt wnętrz. Zapraszamy do przejrzenia strony i skorzystania z oferty. Gwarantujemy stały kontaktu z klientem.(przeniosłam zdanie)

www.andeco.pl